Интернет-магазин "Belcando"

Мы на Facebook
Витамины и добавки для кошек Укрзооветпромпостач

Купити ветеринарні препарати та ліки торгової марки Укрзооветпромпостач, Україна за найвигіднішими цінами ✦ Відмінна якість. Великий вибір товарів.

ЗООВІТ вітаміни для кошенят 1,5-12 місяців зі смаком молока 50 таб

КодНаличиеЦена, грн
2023 1уп/ 50 таб 72.00

Вітамінно-мінеральні комплекси для кошенят ЗООVIT розроблені з урахуванням всіх особливостей віку, виду та розміру тварин, містять вітаміни, мінерали, мікро- та макроелементи для збагачення та збалансування щоденного раціону. Добавки мають привабливий смак та аромат, що дає можливість використовувати їх як корисні для здоров’я ласощі.

Подробнее ...

ЗООВІТ вітаміни для дорослих котів зі смаком молока 50 табл

КодНаличиеЦена, грн
200855 1 уп/ 50таб 72.00

Вітамінно-мінеральні комплекси для дорослих котів ЗООVIT розроблені з урахуванням всіх особливостей віку, виду та розміру тварин, містять вітаміни, мінерали, мікро- та макроелементи для збагачення та збалансування щоденного раціону. Добавки мають привабливий смак та аромат, що дає можливість використовувати їх як корисні для здоров’я ласощі.

Подробнее ...

Артролік ЗооХелс хондропротектор для собак малих порід та котів

КодНаличиеЦена, грн
098021 1уп/ 120 таб 188.00

Призначають собакам і кішкам для профілактики і комплексного лікування запальних і дегенеративних захворювань опорно-рухового апарату (артрит, артроз, остеоартрит, остеоартроз, остеохондроз, остеохондропатия, остеопороз, дисплазія суглобів), що виникають на тлі травм різного генезу, вікових змін, при підвищених фізичних навантаженнях

Подробнее ...